Pneumatic Cylinder Assembly Cover Kits, Aluminum Pneumatic Cylinder End Cap

Mubo nga paghulagway:

Ang pneumatic cylinder kit nga gigamit alang sa pag-assemble sa pneumatic cylinder, sama sa DNC, SI standard pneumatic cylinder ug MA MAL DSNU Mini Pneumatic Cylinder.Ilakip ang Pneumatic Cylinder End Cap, mga selyo, magnet ug uban pa nga nahuman nga kit para sa pagtukod og usa ka silindro.Makahatag kami usa ka tibuuk nga sakup ug paghatud sa mga butang sa dali nga mga panahon.


Detalye sa Produkto

Mga Tag sa Produkto

1.Makatanyag kami og SC / SU Pneumatic cylinder kits, Festo Standard DNC Pneumatic cylinder kits, ISO15552 / 6431European Standard Pneumatic cylinder kits Parts.
2. Naghatag kami usa ka lainlaing mga modelo sa silindro, lainlaing mga bor sa silindro, aron matubag ang mga panginahanglanon sa kadaghanan sa mga merkado

Pneumatic cylinder nga modelo Gidak-on sa bore
Round pneumatic cylinder 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac standard SI Pneumatic cylinder kits 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA nga sumbanan 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC nga sumbanan 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU nga sumbanan 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini nga silindro MAL 16,20,25,32,40
Mini nga Stainless Steel MA 10,12,16,20,25,32,40

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Dili. 1 2 3 4 5
butang Nut Tie rod nut Seal sa piston rod Panakip sa ulo O-singsing
Dili. 12 13 14 15 16
butang Tie rod Piston rod O-singsing Piston seal Pagsul-ob og singsing
6 7 8 9 10 11
Adjustable nga tornilyo Block slip Self lubricating bearing Cushing singsing O-singsing Barrel
17 18 19 20 21
Piston Plain nga unlan Spring cushion Hexagon nut tabon

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Dili. 1 2 3 4 5
butang Nut Pagtabon sa screw sa koneksyon Seal sa piston rod Panakip sa ulo O-singsing
Dili. 12 13 14 15 16
butang Piston rod O-singsing Piston seal Magent Piston
6 7 8 9 10 11
Adjustable nga tornilyo Block slip Self lubricating bearing Cushionsingsing O-singsing Barrel
17 18 19 20 21
Pagsul-ob og singsing unlan Spring cushion Screw tabon

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Dili. 1 2 3 4 5
butang Nut Pagtabon sa screw sa koneksyon Seal sa piston rod Panakip sa ulo O-singsing
Dili. 12 13 14 15 16
butang Piston rod O-singsing Piston seal Pagsul-ob og singsing Piston
6 7 8 9 10 11
Adjustable nga tornilyo Block slip Self lubricating bearing Cushionsingsing O-singsing Barrel
17 18 19 20 21
Plain nga unlan Spring cushion Screw tabon

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Dili. 1 2 3 4 5 6
butang Nut Nut Seal sa piston rod Panakip sa ulo O-singsing Adjustable nga tornilyo
Dili. 12 13 14 15 16 17
butang Piston seal Piston Pagsul-ob og singsing Spring cushion Screw Rea tabon
7 8 9 10 11
Self lubricating
pagpanganak
Cushing singsing O-singsing Barrel Piston rod

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Dili. 1 2 3 4 5
butang Nut Nut Seal sa piston rod Panakip sa ulo Self lubricating
pagpanganak
Dili. 10 11 12 13 14
butang Anti-bump cushion Piston seal Piston Magnet Pagsul-ob og singsing
6 7 8 9
O-singsing Barrel Piston rod O-singsing
15 16 17 18
Gasket sa epekto Spring cushion Nut Pagtabon

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Dili. 1 2 3 4 5 6 7
butang Buckle Seal sa piston rod O-singsing Panakip sa ulo Self lubricating
pagpanganak
unlan Piston rod
Dili. 8 9 10 11 12 13 14
butang Piston C-singsing unlan Barrel Pagtabon O-singsing Buckle

FAQ:

Q1: Unsa ang pneumatic cylinder kits?
A: Ang pneumatic cylinder kit nagtumong sa mga accessories sa cylinder gawas sa cylinder barrel ug piston rod, lakip ang cylinder end cover, cylinder piston, sealing ring, ug uban pa.
Q2: Unsa ang materyal sa pneumatic cylinder cover?
A: Tungod sa komplikado nga porma sa cylinder end cover, ang aluminum alloy casting kasagarang gigamit.Kung itandi sa cast iron cylinder heads, ang aluminum alloy cylinder heads adunay bentaha sa maayo nga thermal conductivity, nga mapuslanon sa pagdugang sa compression ratio ug pagpalambo sa work efficiency.Dugang pa, kon itandi sa cast iron, ang aluminum alloy adunay talagsaong bentaha sa gaan nga gibug-aton, nga nahisubay sa direksyon sa pagpalambo sa gaan nga disenyo.
Q3: Unsa ang sumbanan sa imong cylinder kit?
A: Ang among mga cylinder kits gihimo sa higpit nga pagpahiuyon sa gidak-on sa silindro ug silindro.Aron malikayan ang pagtulo sa hangin, ang gidak-on sa katapusan nga tabon kinahanglan nga mohaum sa gidak-on sa silindro.
Pananglitan, ang sumbanan alang sa SI pneumatic cylinders mao ang ISO6431, ug ang among kit standard mao ang ISO6431;ang sumbanan alang sa DNC pneumatic cylinders mao ang VDMA24562, ug ang among kit standard mao ang VDMA24562.


  • Kaniadto:
  • Sunod:

  • Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo